ایرانسل ماه رمضان

بسته هدایا و خدمات ویژه ماه رمضان ایرانسل
مهلت استفاده از مجموع شارژ شگفت انگیز 30 درصدی فوق، تا 24 ساعت پس از فعال‌سازی تعیین شده و مانده حساب نیز در هر لحظه، با شماره‌گیری کد دستوری #8*141* قابل مشاهده است.
اپراتور دوم از عرضه بسته هدایا و خدمات ویژه ماه مبارک رمضان خود، شامل شارژ شگفت انگیز 30 درصدی، طرح تعرفه مهتاب، محصولات و خدمات ارزش افزوده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل که در طول ماه مبارک رمضان سیم‌کارت خود را از طریق کد دستوری ویژه # رمزشارژ*146* شارژ کنند، از 30 درصد شارژ داخل شبکه بیشتر در همان روز بهره‌مند خواهند شد.

مهلت استفاده از مجموع شارژ شگفت انگیز 30 درصدی فوق، تا 24 ساعت پس از فعال‌سازی تعیین شده و مانده حساب نیز در هر لحظه، با شماره‌گیری کد دستوری #8*141* قابل مشاهده است.

رمضان امسال، تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با پرداخت 2000 ریال و فعال‌سازی طرح مهتاب ایرانسل، از طریق کد دستوری #3*6*3*555* به مدت 30 روز، از 14 درصد تخفیف در مکالمه‌های داخل شبکه در بازه زمانی ساعت 21 تا 8 صبح و 21 درصد تخفیف در مکالمه با خطوط تلفن ثابت در تمامی ساعات بهره‌مند شوند.

براساس این گزارش، تعرفه مکالمه مشترکینی که نسبت به فعال‌سازی طرح مهتاب ایرانسل اقدام می‌کنند، برای هر دقیقه مکالمه با خطوط تلفن ثابت، در تمامی ساعات، 669 ریال و برای هر دقیقه مکالمه با سایر مشترکین ایرانسل، در بازه زمانی ساعت 21 تا 8 صبح، 535 ریال و در باقی ساعات، 669 ریال و برای هر دقیقه تماس با مشترکین سایر اپراتورها، 929 ریال محاسبه خواهد شد.

مشترکین ایرانسل برای برقراری تماس با سایر مشترکین ایرانسل، در هر جای ایران، هیچگونه هزینه جابجایی پرداخت نمی‌کنند و در هر جا که باشند، تحت پوشش تعرفه یکسان خواهند بود.

از سویی دیگر، کلیه متقاضیانی که از ابتدای ماه مبارک رمضان، اقدام به خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت اعتباری ایرانسل کرده و سیم‌کارت خود را تا پایان شهریور 92، حداقل 100هزار ریال شارژ کنند، در قرعه‌کشی یک دستگاه خودروی BMW Z4 شرکت داده خواهند شد.

مشترکین جدید، در 30 روز اول فعال‌سازی سیم‌کارت خود، به ازای هر بار شارژ حداقل 20هزار ریالی، از 25 درصد اعتبار هدیه 5 روزه نیز برخوردار خواهند شد.

همچنین، در رمضان امسال، به هفت نفر از مشترکینی که نوای پیشواز مذهبی خریداری کنند، به قید قرعه 30 میلیون ریال کمک هزینه سفر زیارتی به مشهد مقدس اهدا خواهد شد. دریافت فهرست این آهنگ‌های پیشواز مذهبی با ارسال یک پیامک بدون متن به شماره7878 ممکن است.

اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ویژه ماه مبارک رمضان ایرانسل، در وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است. ادامه خواندن “ایرانسل ماه رمضان”

توجیه اتهام 5 دولارات MTN

توجیه اتهام 5 دولارات MTN
توفیر تهمه مباشره 5 دولارات لتجربه عید المیلاد مع موقع http://mtniran.ir.
Sharzhmstqym 5 دولارات للشراء مباشره شحن 5 دولار MTN إیران سیل من استخدام الموقع.

Direct charging 5 dollars MTN

Direct charging 5 dollars MTN
Providing direct charge 5 dollars to experience Christmas with http://mtniran.ir site.
Sharzhmstqym 5 dollars to buy direct charging 5 dollars MTN Irancell use of the site.

شارژ مستقیم 5 هزار تومانی ایرانسل

شارژ مستقیم 5 هزار تومانی ایرانسل

تهیه شارژ مستقیم 5 هزار تومانی ایرانسل را با سایت http://mtniran.ir تجربه کنید .

جهت خرید شارژمستقیم 5 هزار تومانی ایرانسل از سایت شارژ مستقیم 5 هزار تومانی ایرانسل استفاده نمائید .

MTN المباشر شحن 5 دولار

MTN المباشر شحن 5 دولار
MTN تقدم مباشره شحن 5 دولار مع تجربه موقع http://mtniran.ir.
المسؤول المباشر 5 دولارات لشراء MTN MTN تهمه مباشره لاستخدام الموقع.

MTN direct charging 5 dollars

MTN direct charging 5 dollars
MTN provides direct charging 5 dollars with http://mtniran.ir site experience.
Direct charge 5 dollars to buy MTN MTN direct charge to use the site.

شارژ مستقیم ایرانسل 5 هزار تومانی

شارژ مستقیم ایرانسل 5 هزار تومانی

تهیه شارژ مستقیم ایرانسل 5 هزار تومانی را با سایت http://mtniran.ir تجربه کنید .

جهت خرید شارژ مستقیم ایرانسل 5 هزار تومانی از سایت شارژ مستقیم ایرانسل استفاده نمائید .